CSH

ul. Długa 27

82-500 Kwidzyn

 

 

Regulamin

Korzystania z Serwisu SzkolaHakerow.pl

 

 

 1. Odwiedzając niniejszą witrynę WWW w pełni akceptujesz postanowienia regulaminu. W przeciwnym wypadku należy opuścić tę stronę.

 

 1. Korzystając z serwisu zgadzasz się również z Polityką Prywatności. W przeciwnym wypadku należy opuścić tę stronę.

 

 1. Właścicielem autorskich praw majątkowych do podręcznika Szkoły Hakerów, Zestawu Filmów Instruktażowych oraz niniejszego serwisu jest firma CSH z siedzibą w Kwidzynie przy ulicy Długiej 27, posługująca się numerem NIP 581-184-33-73, zwana dalej CSH.

 

 1. Zestaw szkoleniowy Szkoły Hakerów składa się z następujących elementów: a) Podręcznika, b) Zestawu Filmów Instruktażowych (DVD), c) Szkoleniowego Systemu Operacyjnego (CD), d) Kompletu opakowań, e) regulaminu oraz informacji na temat użytkowania zestawu. CSH informuje, że elementy b), c) oraz d) udostępniane są Zamawiającemu bezpłatnie, pod warunkiem zakupu Podręcznika Szkoły Hakerów (elementu a).

 

 1. W przypadku zwrotu, należy odesłać kompletny zestaw na adres CSH. Przesyłka powinna zawierać wszystkie elementy zestawu, w stanie nie noszącym śladów użytkowania, oryginalne opakowanie, w którym zestaw został dostarczony, oraz dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT. Dodatkowo, Zamawiający winien dołączyć do przesyłki informację z numerem rachunku bankowego, na który przekazana zostanie należność. Koszt wykonania przelewu na rachunek bankowy Zamawiającego zobowiązuje się pokryć CSH. Koszt wysyłki zwrotnej towaru pokrywa Zamawiający. Wyżej określona procedura dokonywania zwrotów jest jedyną, dozwoloną metodą postępowania. Przesyłki „za pobraniem” nie będą przez CSH przyjmowane.

 

 1. Intencją autorów oraz CSH nigdy nie było, i nie będzie, szerzenie wizerunku „destruktywnego hakera”. Wizerunku, który od jakiegoś już czasu przewija się przez internetową społeczność. Stereotypu, który bardzo krzywdzi środowisko prawdziwych, elitarnych hakerów. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem „How to become a hacker”, przetłumaczonym na wiele języków świata, w tym język polski. Publikacja ta doskonale opisuje postawę hakera, którą staraliśmy się przedstawić w Podręczniku Szkoły Hakerów. Dokument dostępny jest pod adresem http://www.catb.org/~esr/faqs/hacker-howto.html

 

 1. CSH nie bierze jakiejkolwiek odpowiedzialności za wykorzystanie materiałów zawartych w zestawie – dotyczy to każdego elementu zestawu szkoleniowego (rozdziałów Podręcznika i zawartych w nim kodów źródłowych, materiałów audio-video oraz Szkoleniowego Systemu Operacyjnego). Wszystkie opisy zawarte w Podręczniku oraz w Zestawie Filmów Instruktażowych służą tylko i wyłącznie celom poznawczym i ich zadaniem jest zwiększenie świadomości oraz poprawa bezpieczeństwa osoby zainteresowanej. Wykorzystanie zdobytych umiejętności / materiałów / opisów / programów / kodów źródłowych w sposób niezgodny z obowiązującym prawem jest ZABRONIONE!

 

 1. Zamawiający zobowiązuje się do zapoznania z obowiązującymi przepisami prawa (w szczególności z postanowieniami Kodeksu Karnego) i jego bezwzględnym przestrzeganiem. Bardziej szczegółowe opracowanie na temat prawnych aspektów „hackingu”, Zamawiający może uzyskać pod adresem http://stud.wsi.edu.pl/~dratewka/law/haking_a_prawo.htm

 

 1. CSH nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji / materiałów / tekstów / opinii zawartych na niniejszej stronie. Wszystkie informacje zawarte w serwisie służą tylko i wyłącznie celom poznawczym i mogą zostać wykorzystane w sposób zgodny z obowiązującym prawem.

 

 1. Szkoleniowy materiał audio-video został zarejestrowany w odpowiednio przygotowanym, testowym środowisku i nie godzi w interesy osób/firm trzecich.

 

 1. CSH nie bierze odpowiedzialności za treści / działanie programów / kodów źródłowych pochodzących ze źródeł zewnętrznych (adresów URL zewnętrznych stron internetowych).

 

 

 

 

 

 

CSH

ul. Długa 27

82-500 Kwidzyn

NIP 581-184-33-73

 

e-mail: kontakt@szkolahakerow.pl

www: http://www.SzkolaHakerow.pl