Gwarantujemy Twoje pełne zadowolenie. Jeżeli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że zakupione szkolenie nie jest dla Ciebie, wystarczy, że je do nas odeślesz, załączysz numer konta, a my zwrócimy Ci pieniążki. Bez zbędnych pytań i formalności.

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) art. 27. Kupujący w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) towaru kupionego w Sklepie internetowym. My rozszerzamy tę gwarancję na 30 dni – bez pytań i formalności.

Masz pewność, że:

• Wszystkie materiały szkoleniowe, które od nas otrzymasz, są najwyższej jakości.
  • Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów i pytań związanych z programem szkolenia.
  • Możesz do nas napisać lub zadzwonić (tel. 55 620 34 36) codziennie, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10:00 do 14:00 czasu polskiego, a odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące szkolenia.

Bezpieczeństwo

Dokonując zamówienia w serwisie możesz być pewny bezpieczeństwa podanych przez Ciebie informacji. Szanujemy Twoją prywatność i gwarantujemy, że podane informacje nie zostaną udostępnione osobom lub instytucjom trzecim.

Nad bezpieczeństwem transakcji internetowych czuwa firma DotPay SA. Procedura płatności on-line zabezpieczona jest silnym algorytmem szyfrowania SSL. Jeżeli korzystasz z płatności on-line, możesz być pewien, że Twoje dane są bezpieczne.

Kilka faktów, które warto znać:

• Nasze szkolenia zostały sprawdzone przez ponad 26.000 uczestników i liczba ta codziennie rośnie.
  • Szkoła Hakerów jest sprawdzonym programem treningowym, będącym na rynku polskim od 2006 roku. Od roku 2008 szkolenie jest dostępne również na rynku niemieckim, a od 2010 roku na rynkach anglojęzycznych (Wielka Brytania, Irlandia, Stany Zjednoczone, Australia oraz Kanada).
  • Uczestnicy naszych szkoleń pochodzą z całego świata – możliwa jest wysyłka zagraniczna.
  • Według doniesień uczestników, certyfikat ukończenia podstawowego szkolenia Szkoły Hakerów honorowany był przez uczelnie wyższe oraz technika i predysponował do zwolnienia z przedmiotów związanych z bezpieczeństwem IT oraz sieci komputerowych. Jeżeli jesteś studentem lub uczniem, zapytaj prowadzącego, czy nie przewiduje podobnej możliwości.
  • Wszystkie szkolenia Szkoły Hakerów tworzyli eksperci – doświadczeni programiści i administratorzy, często związani ze „sceną” lub tzw. hakerskim „podziemiem”. Są to osoby z rzetelnym, merytorycznym przygotowaniem informatycznym, których opracowania zawsze osadzone są w realiach.
  • Współpracujemy z wieloma placówkami sfery publicznej i rządowej. Do grona naszych klientów należą m.in.: pracownicy Policji, prokuratury, sądów, informatycy śledczy, uczelnie wyższe oraz szkoły, biblioteki, osoby wykonujące wolne zawody związane z IT.
  • Najmłodszy uczestnik szkolenia, w momencie przystąpienia do kursu, miał 11 lat (zakup dokonany za zgodą opiekunów). Nigdy nie jest zbyt wcześnie, ani zbyt późno, aby rozpocząć naukę.
  • Mniej niż 1% spośród uczestników uzyskało pozytywny wynik na egzaminie kontrolnym i może pochwalić się Certyfikatem ukończenia szkolenia.
  • Gwarantujemy Twoje zadowolenie. Każde szkolenie spod znaku Szkoły Hakerów objęte jest bezwarunkową gwarancją satysfakcji i zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od jego zakupu. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z zakupionego szkolenia, zwrócimy Ci pieniądze bez zbędnych pytań i formalności.