1. Chciałbym zamówić szkolenie, ale z dostawą w późniejszym czasie. Czy jest to możliwe? Oczywiście. Proszę wypełnić formularz zamówienia i wpisać datę realizacji w polu Uwagi i adnotacje. Szkolenie wyślemy we wskazanym terminie.
  2. Posiadam kod promocyjny. Gdzie należy go wpisać, aby otrzymać zniżkę? Kod należy wpisać w polu Kod rabatowy formularza zamówienia. Zamówienie można także złożyć telefonicznie (tel. 55 620 34 36, poniedziałek-piątek, 8:00-16:00). W takim wypadku proszę pamiętać, aby podać kod podczas rozmowy.
  3. Czy ten kurs jest napisany językiem zrozumiałym dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z komputerem? Pragniemy zapewnić, że wszystkie nasze pozycje mają konkretną, szkoleniową wartość. Opisują między innymi praktyczne techniki, np. przechwytywania danych, ataki na sesje szyfrowane i wiele innych, jak również skuteczne sposoby obrony przed takimi atakami. Podręczniki zostały tak skonstruowane, aby zarówno początkujący użytkownik komputera potrafił zastosować w/w techniki, a zaawansowany programista czy administrator mógł poznać ich tajniki. Aby uczynić nasze pozycje szkoleniowe jeszcze bardziej przystępnymi, dołączyliśmy do nich Szkoleniowy System Operacyjny uruchamiany bezpośrednio z płyty CD oraz multimedialne materiały szkoleniowe, które krok-po-kroku prezentują zagadnienia przedstawione w kursie.
  4. Czy to zadziaÅ‚a na platformie MAC OS X? Jak najbardziej – Szkoleniowy System Operacyjny bÄ™dzie dziaÅ‚ać na MAC-u. Należy użyć VMare Fusion for Mac i bÄ™dzie można korzystać z naszego systemu. Po zainstalowaniu odpowiedniego codeca nie ma również żadnych problemów z odtwarzaniem multimedialnych materiałów szkoleniowych.
  5. Czy to jest legalne? Oczywiście. Tak długo, jak wykorzystujesz szkolenie zgodnie z jego przeznaczeniem i nie naruszasz obowiązujących przepisów prawa, wykorzystanie materiałów szkoleniowych jest całkowicie legalne. Tylko dzięki poznaniu istniejących zagrożeń możemy się przed nimi skutecznie bronić. Szczegółowe informacje na temat strony prawnej umieściliśmy we wstępie do podstawowego szkolenia Szkoły Hakerów. Zapraszamy również do lektury tej strony.