1. Chciałbym zamówić szkolenie, ale z dostawą w późniejszym czasie. Czy jest to możliwe? Oczywiście. Proszę wypełnić formularz zamówienia i wpisać datę realizacji w polu Uwagi i adnotacje. Szkolenie wyślemy we wskazanym terminie.
  2. Posiadam kod promocyjny. Gdzie należy go wpisać, aby otrzymać zniżkę? Kod należy wpisać w polu Kod rabatowy formularza zamówienia. Zamówienie można także złożyć telefonicznie (tel. 55 620 34 36, poniedziałek-piątek, 8:00-16:00). W takim wypadku proszę pamiętać, aby podać kod podczas rozmowy.
  3. Czy możliwa jest realizacja zamówienia za granicę i ile zapłacę za wysyłkę? Oczywiście istnieje możliwość wysyłki poza granice Polski. Do zamówienia należy doliczyć koszt wysyłki zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej. Dokładne informacje na temat wysyłki zagranicznej i możliwych form płatności znajdziesz tutaj.
  4. Jakie są wymagania sprzętowe, aby uruchomić szkolenie? Materiały multimedialne mogą zostać uruchomione na każdym komputerze PC oraz MAC, bez względu na zainstalowany system operacyjny. Szkoleniowy System Operacyjny v2.0 bez trudu uruchomi się na komputerze wyposażonym w min. CPU 500 MHz, 512MB pamięci RAM oraz napęd CD lub DVD.
  5. Czy zamawiając szkolenie mogę liczyć na dyskrecję? Oczywiście, jest to jedno z naszych fundamentalnych założeń. Na Twoje życzenie przesyłkę możemy nadać, jako „dyskretną” – nie będzie ona posiadać żadnych oznaczeń, związanych z projektem Szkoły Hakerów. Nigdy, pod żadnym pozorem nie udostępniamy danych kontaktowych naszych klientów osobom czy firmom trzecim.
  6. Czy to szkolenie dotyczy tylko sieci LAN? Nie, nasze szkolenia mają przekrojowy charakter. Jedynie 2 spośród lekcji podstawowego szkolenia Szkoły Hakerów dotyczą zastosowań w sieci lokalnej.
  7. Czy ten kurs jest napisany językiem zrozumiałym dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z komputerem? Pragniemy zapewnić, że wszystkie nasze pozycje mają konkretną, szkoleniową wartość. Opisują między innymi praktyczne techniki, np. przechwytywania danych, ataki na sesje szyfrowane i wiele innych, jak również skuteczne sposoby obrony przed takimi atakami. Podręczniki zostały tak skonstruowane, aby zarówno początkujący użytkownik komputera potrafił zastosować w/w techniki, a zaawansowany programista czy administrator mógł poznać ich tajniki. Aby uczynić nasze pozycje szkoleniowe jeszcze bardziej przystępnymi, dołączyliśmy do nich Szkoleniowy System Operacyjny uruchamiany bezpośrednio z płyty CD oraz multimedialne materiały szkoleniowe, które krok-po-kroku prezentują zagadnienia przedstawione w kursie.
  8. Czy to zadziała na platformie MAC OS X? Jak najbardziej – Szkoleniowy System Operacyjny będzie działać na MAC-u. Należy użyć VMare Fusion for Mac i będzie można korzystać z naszego systemu. Po zainstalowaniu odpowiedniego codeca nie ma również żadnych problemów z odtwarzaniem multimedialnych materiałów szkoleniowych.
  9. Czy wasze szkolenia mogę nabyć gdzieś indziej niż na tej stronie? Współpracujemy z wieloma partnerami. Nasze szkolenia możesz znaleźć w dobrej księgarni oraz Empiku.
  10. Czy to jest legalne? Oczywiście. Tak długo, jak wykorzystujesz szkolenie zgodnie z jego przeznaczeniem i nie naruszasz obowiązujących przepisów prawa, wykorzystanie materiałów szkoleniowych jest całkowicie legalne. Tylko dzięki poznaniu istniejących zagrożeń możemy się przed nimi skutecznie bronić. Szczegółowe informacje na temat strony prawnej umieściliśmy we wstępie do podstawowego szkolenia Szkoły Hakerów. Zapraszamy również do lektury tej strony.

Comments are closed.