Poznaj sekrety, które kryje Twój komputer –
monitoruj, kontroluj i odzyskuj utracone dane!
SzpiegPC to program, który w prosty sposób pozwoli Ci na monitorowanie i kontrolowanie dowolnego komputera PC. Poza podstawowymi funkcjami służącymi do nadzoru komputera, SzpiegPC to także prawdziwy kombajn do odzyskiwania i analizy danych oraz inwigilacji elektronicznej.”
Komu może się przydać SzpiegPC

Jeżeli:

 • chcesz nadzorować użytkowanie komputera,
 • chcesz wiedzieć, co dzieje się na komputerze podczas Twojej nieobecności,
 • chcesz wiedzieć, jakie programy były uruchamiane i kiedy,
 • jesteś rodzicem i chcesz wiedzieć, co robi na komputerze Twoje dziecko,
 • chcesz wiedzieć, jakie strony internetowe były otwierane w przeglądarce,
 • chcesz odzyskać utracone (np. przypadkowo usunięte) dane z dysku, pendrive’a lub karty pamięci,
 • chcesz uzyskać informacje na temat rozmów prowadzonych na komputerze za pomocą popularnych komunikatorów,
 • chcesz prześledzić historię korespondencji e-mailowej przechowywanej na komputerze, prowadzonej za pomocą popularnych klientów poczty,
 • chcesz znaleźć dane ukryte na dysku twardym w specjalnych strumieniach NTFS (lub sprawdzić, czy ktoś takich danych przed Tobą nie ukrywa),
 • chcesz sprawdzić, jakie dane zostały usunięte z dysku twardego lub pendrive’a,
 • chcesz odzyskać obrazy ostatnio oglądane na komputerze (np. pochodzące ze stron internetowych, dysków lub kart pamięci),
 • chcesz „wyciągnąć” hasła zapisane na komputerze – te podawane w przeglądarkach internetowych (np. Internet Explorer i Firefox), oraz hasła do usług (np. zdalnego pulpitu VNC),
 • chcesz mieć wgląd we wszystkie ciasteczka (cookies) zapisane w systemie,
 • chcesz sprawdzić, co było poszukiwane na komputerze przez innych użytkowników (lokalnie i w internetowych wyszukiwarkach),
 • chcesz przywrócić usunięte dane – nawet po opróżnieniu „Kosza”,
 • chcesz pobrać dane z pamięci innych programów (działających procesów) i zrzucić ich obraz na dysk twardy – pozwala to między innymi na zbadanie przechowywanych w ich pamięci danych (np. odzyskanie zapomnianych haseł),
 • chcesz korzystać ze swojego komputera bezpiecznie i pragniesz usunąć ślady przed wścibskimi oczami niepowołanych osób,
 • podejrzewasz, że ktoś korzysta z Twojego komputera, gdy Ciebie nie ma,
 • przypuszczasz, że ktoś podszywa się pod Ciebie korzystając z Twojego komputera,
 • obawiasz się, że Twoje dziecko coś przed Tobą ukrywa,
 • chcesz wiedzieć, co robią w pracy Twoi pracownicy,
 • chcesz dowiedzieć się całej masy ciekawych informacji na temat Twojego komputera i jego użytkowników…

… to SzpiegPC jest aplikacją odpowiednią dla Ciebie.

Możliwości programu SzpiegPC

Lista możliwości SzpiegaPC jest bardzo długa – ma on ponad 60 różnych funkcji, ale jednocześnie jest intuicyjny w obsłudze. Aby ułatwić Ci poruszanie się po aplikacji, podzieliliśmy je na kilka najważniejszych kategorii. Oto one:

ANALIZA DYSKU. Utraciłeś zdjęcia z wakacji lub przez pomyłkę usunąłeś plik? Nie musisz już korzystać z kosztownych usług firm zajmujących się odzyskiwaniem danych. Z pomocą programu SzpiegPC samodzielnie odzyskasz dane utracone z pendrive’a, karty pamięci lub usunięte z dysku. Usunięcie plików z nośnika wcale nie oznacza, że ich tam nie ma. W większości przypadków możliwe jest odzyskanie usuniętych plików! Dzięki aplikacji SzpiegPC jest to dziecinnie proste.
ANALIZA REJESTRU SYSTEMOWEGO. W rejestrze systemowym zapisywane są kluczowe informacje o działaniu komputera. Z programem SzpiegPC otrzymasz dostęp do najważniejszych informacji w jednym miejscu. Łatwo sprawdzisz, które pliki były ostatnio odczytywane. Dowiesz się, jakie były ostatnio oglądane obrazy i pliki wideo. Sprawdzisz listę zainstalowanych programów i ich uruchomień. Poznasz nawet kompletną historię podłączeń pendrive’ów i dysków zewnętrznych do Twojego komputera.
INWIGILACJA. Mało kto zdaje sobie sprawę, ile niezabezpieczonych informacji znajduje się na komputerze. Szyfrowane wiadomości Skype i autoryzacja serwerów pocztowych nie są dla SzpiegaPC żadną przeszkodą. Z łatwością odczytasz archiwum rozmów i spis połączeń głosowych w komunikatorach. SzpiegPC rozpracuje dla Ciebie także program pocztowy, ujawniając loginy, hasła i zawartość skrzynek. Poznasz hasła zapisane w przeglądarkach internetowych oraz sprawdzisz odwiedzane w nich strony i frazy wyszukiwania.
UKRYWANIE ŚLADÓW. Tam gdzie pojawia się zwierzyna, z czasem pojawia się też myśliwy. Dzięki SzpiegowiPC wiesz jak zdobywać informacje o wszelkiej aktywności na komputerze. Teraz zadbaj o to, aby inni nie mogli zdobyć informacji o Tobie. SzpiegPC pomoże Ci w zacieraniu śladów. Istnieje wiele programów, które odnajdują i przywracają pliki usunięte z dysku komputera. Chcesz usuwać pliki tak, by nikt nie mógł ich przywrócić? SzpiegPC ma na to swoje sposoby. Program pozwoli Ci także wyczyścić ślady pozostawione w przeglądarkach oraz logach systemowych.
INFORMACJE OGÓLNE. Zebrane są tu informacje o najważniejszych aspektach działania systemu operacyjnego. Znajdziesz tu informacje o zainstalowanych kartach i interfejsach sieciowych. Sprawdzisz, jakie aplikacje łączą się z siecią z Twojego komputera. Dowiesz się, kiedy logowali się do komputera jego użytkownicy oraz jaki czas upłynął od ostatniego uruchomienia. Uzyskasz także dostęp do dziennika zdarzeń i prześledzisz podejrzane procesy.
RAPORTOWANIE. Jednym kliknięciem wygenerujesz raport zawierający kluczowe informacje. Nie musisz uruchamiać każdej funkcji programu z osobna. W raporcie znajdziesz dane pozyskane z rejestrów, najważniejsze informacje o systemie, a także dane dotyczące dysku twardego. Tak przygotowany raport pozwoli Ci na szybkie jego skopiowanie, aby analizą zebranych danych można się było zająć w późniejszym czasie.

Przykłady wykorzystania SzpiegaPC

Niestety, nasze materiały są tak kontrowersyjne, że YouTube ciągle je usuwa… ;-) Napisz do nas, a udostępnimy Ci nagrania.

VIDEO #1 – SzpiegPC – odzyskiwanie przypadkowo usuniętych danych

VIDEO #2 – SzpiegPC – przechwytywanie rozmów komunikatora internetowego

Zamawiam

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

 • Usunąłem dane z dysku i opróżniłem kosz. Czy mogę odzyskać usunięte pliki???
  Tak – samo opróżnienie kosza nie musi oznaczać fizycznego usunięcia danych z nośnika, tak długo, jak nie zostaną one nadpisane czymś innym. Aby odzyskać dane, uruchom program SzpiegPC. W zakładce Analiza dysku wybierz Zrzut obrazu, a następnie Szukanie usuniętych plików. Program odzyska dla Ciebie usunięte dane – np. zdjęcia, filmy czy muzykę.
 • Moje dziecko całe dni spędza przed komputerem. Czy mogę dowiedzieć się jakie strony ogląda?
  Oczywiście. Uruchom program SzpiegPC i zajrzyj do zakładki Inwigilacja. Możesz sprawdzić historię odwiedzanych stron internetowych oraz zapisane w przeglądarkach hasła. Pozwoli Ci to także na zalogowanie się do profilu internetowego Twojego dziecka (np. na facebook’u) i sprawdzenie historii korespondencji.
 • Czy mogę sprawdzić historię rozmów komunikatora mojego małżonka?
  Program SzpiegPC daje Ci taką możliwość. Wejdź w zakładkę Inwigilacja i wybierz opcję Treści rozmów. Ostrzegamy jednak przed etycznymi oraz prawnymi implikacjami takiego działania. Jeżeli jednak podejrzewasz zdradę, działanie takie może być uzasadnione.
 • Czy mogę usunąć ślady aktywności z komputera?
  SzpiegPC umożliwia wyczyszczenie historii aktywności w przeglądarkach internetowych oraz dziennikach systemowych. Wszystkie potrzebne opcje znajdziesz w zakładce Ukrywanie śladów.
 • Czy można trwale usunąć plik?
  Plik usunięty z komputera (przez opróżnienie windowsowego Kosza) może zostać odzyskany. Aby mieć pewność, że nikt inny nie odtworzy Twoich danych (np. gdy pożyczasz komuś pendrive’a lub kartę pamięci), usuń go przy pomocy SzpiegaPC. Funkcję bezpiecznego usunięcia pliku znajdziesz na karcie Ukrywanie śladów.
 • Czy można wyciągnąć hasła z działającego programu?
  Jest to możliwe np. poprzez zrzut pamięci procesu. SzpiegPC umożliwia przeprowadzenie takiej operacji jednym kliknięciem. Wystarczy wejść na kartę Informacje ogólne i wybrać program do zrzutu. Po zrzuceniu obrazu pamięci procesu równie prosto możesz wyodrębnić ciągi znakowe, które się w nim znalazły (wejdź na kartę Ciągi znakowe). Przy odrobinie szczęścia odnajdziesz tam np. zapomniane hasło do poczty elektronicznej lub inne interesujące informacje.
 • Wydaje mi się, że ktoś loguje się na mój komputer. Można to jakoś sprawdzić?
  Oczywiście. Uruchom aplikację SzpiegPC i przejdź do zakładki Informacje ogólne. Aby sprawdzić ostatnie uruchomienie komputera i informacje o logowaniach użytkowników znajdziesz w menu pod nazwą Logowanie użytkowników oraz Informacje o systemie.
 • Podejrzewam, że mój pracownik ujawnia tajemnice firmy. Czy SzpiegPC może mi jakoś pomóc?
  Tak, SzpiegPC może pomóc Ci udowodnić, że doszło do wycieku informacji. Możesz przeszukać listę ostatnio podłączanych pamięci przenośnych (np. pendrive’ów). Informacje na ten temat znajdziesz na karcie Analiza rejestru pod nazwą Lista podłączanych pamięci przenośnych. Po drugie – sprawdź listę odwiedzanych przez pracownika stron internetowych. Może z nich wynikać, że korzystał z serwisów do upload’u (przesyłania) plików. Potrzebne funkcje znajdziesz na kartach Inwigilacja oraz Informacje ogólne. SzpiegPC daje Ci również wgląd w historię korespondencji za pomocą popularnych komunikatorów internetowych, np. Skype’a – nawet, jeżeli lokalny dostęp do konta pracownika chroniony jest hasłem. Jeżeli przesłanie danych poza sieć firmową wymagało wykorzystania jakiegoś specjalnego oprogramowania, możesz zajrzeć na kartę Analiza dysku – Ostatnio uruchamiane programy. Możesz także zapoznać się z listą uruchomionych procesów w opcji Zrzut procesu i przeszukać podejrzane wpisy pod kątem znajomych ciągów znaków (np. takich, które zawierają imię lub nazwisko pracownika). Istnieje prawdopodobieństwo, że użył ich w podejrzanym programie. Możesz również wykorzystać analizę czasową do sprawdzenia, jakie pliki były otwierane w ostatnim czasie. Odpowiedzią na takie potrzeby będzie karta Analiza rejestru i opcja Lista ostatnio używanych plików. Istnieją też bardziej zaawansowane sposoby z dziedziny Informatyki Śledczej, pozwalające na wykrycie sprawcy wycieku danych. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.
 • Chcę wiedzieć, jakie połączenia sieciowe są nawiązane z mojego komputera. Można to sprawdzić?
  Tak, SzpiegPC daje Ci taką możliwość na karcie Informacje ogólne. Po lewej stronie w menu znajdziesz opcje Połączenia sieciowe.
 • Czy można odczytać hasła, które są zakropkowane?
  Dzięki aplikacji SzpiegPC możesz sprawdzić loginy i hasła przeglądarek internetowych. Funkcję tę znajdziesz na karcie Inwigilacja pod nazwą Hasła zapamiętane.
 • Na jakich systemach działa SzpiegPC?
  Aplikacja współpracuje z dowolnym systemem rodziny Microsoft® Windows®. Sprawdziliśmy poprawne działanie programu w wersjach: XP, 2000, Vista, 7 oraz 8 – zarówno 32 jak i 64-bit.

 • Czy SzpiegPC będzie też działał bez płyty?
  Oczywiście – program możesz uruchomić z pendrive’a, karty pamięci lub dowolnego miejsca na twardym dysku. SzpiegPC dotrze do Ciebie na płycie w dwóch wersjach – instalacyjnej oraz gotowej do skopiowania (nie wymagającej instalacji). Do Ciebie należy decyzja której wersji w danej chwili użyć. Wszystkie pliki programu SzpiegPC zapisywane są tylko w jednym katalogu. Możesz go szybko usunąć lub przerzucić w dowolne miejsce.

 • Masz pytanie?
  Napisz do nas lub zadzwoń. Odpowiemy na Twoje pytanie i dodamy je do listy przykładów wykorzystania SzpiegaPC.

Ostrzeżenie

Udostępniamy Ci aplikację SzpiegPC wierząc w Twoje uczciwe intencje. SzpiegPC ma bardzo duże możliwości i może pomóc w 9 przypadkach na 10. Istnieją jednak dziedziny, do których lepiej jest nie angażować programu. Należą do nich między innymi przypadki związane z tzw. „sprawami sercowymi”. Czasami uczciwa rozmowa może przynieść lepszy rezultat niż oziębła prawda przekazana przez program komputerowy. Jeżeli jednak zdecydujesz się na taki krok, SzpiegPC jest gotowy, aby Ci pomóc.

Program SzpiegPC pozwala na inwigilację komputera. Zanim zdecydujesz się go użyć, miej na uwadze obowiązujące przepisy prawa. Funkcje programu prowadzące do: inwigilacji danych, uzyskiwania loginów i haseł, treści rozmów komunikatorów internetowych oraz poczty elektronicznej – powinny być używane wyłącznie w systemie, który stanowi własność użytkownika. Twórcy oprogramowania nie biorą jakiejkolwiek odpowiedzialności za jego wykorzystanie, jak również implikacje związane z wynikami pracy programu SzpiegPC.

Zamawiam

Twoje dodatkowe korzyści

Jeżeli zamówisz aplikację SzpiegPC, otrzymasz dodatkowo (w cenie programu):

 • Dodatek 1: Specjalne zniżki na szkolenia spod znaku Szkoły Hakerów, do wykorzystania wraz z zamówieniem.
 • Dodatek 2: Teraz wysyłka programu GRATIS (w kraju, w przypadku płatności on-line lub na konto).

Gwarancja satysfakcji i zwrotu pieniędzy

Gwarantujemy Twoje zadowolenie. Jeżeli w ciągu 30 dni od zakupu uznasz, że SzpiegPC nie jest dla Ciebie, wystarczy, że go do nas odeślesz, załączysz numer konta, a my zwrócimy Ci pieniądze. Bez zbędnych pytań i formalności.

Ponadto możesz być pewien, że:

 • Jesteśmy do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów i pytań związanych z działaniem programu,
 • Możesz do nas napisać lub zadzwonić (tel. 55 620 34 36) codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące aplikacji.

Ile kosztuje SzpiegPC i jak go zamówić?

Aplikacje wykorzystywane przez profesjonalistów i informatyków śledczych są bardzo drogie. Ich ceny, w zależności od sposobu licencjonowania, mogą wahać się od kilkuset do nawet kilku tysięcy dolarów.

SzpiegPC został stworzony z myślą o użytkowniku i jego cena jest wielokrotnie niższa, mimo że swoją funkcjonalnością SzpiegPC dorównuje wielu drogim pakietom z dziedziny IT forensics i z powodzeniem może znaleźć swoje zastosowanie w domach, firmach, policji czy placówkach sfery publicznej i rządowej.

Aplikację SzpiegPC możesz zakupić w dwóch opcjach, zależnie od Twoich potrzeb. Każda opcja zawiera tą samą, identyczną funkcjonalnie wersję programu SzpiegPC. Opcja standardowa (niekomercyjna) przeznaczona jest dla użytkownika domowego. Wersja Gold BOX przeznaczona jest do użytku komercyjnego i może zostać wykorzystana w firmie.

1. SzpiegPC do użytku domowego

2. SzpiegPC dla firmy

 Wypełnij formularz zamówienia 

Wybierz Twoją wersję programu SzpiegPC z listy:

Dane zamawiającego
Imię:
Nazwisko:
Ulica i nr domu:
Kod pocztowy:
Miasto:
Kraj:
Adres e-mail:
Numer telefonu:
Kod rabatowy
(jeśli posiadasz):
Tak, proszę o wystawienie faktury VAT.


Wybierz formę płatności:
Uwagi i adnotacje:


Składając zamówienie, akceptujesz regulamin serwisu.Po kliknięciu w przycisk zostaniesz przekierowany do strony potwierdzenia. Płatności on-line są obsługiwane przez system DotPay i zostały zabezpieczone szyfrowaniem (połączenie HTTPS), co gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych.

Zamówienie możesz także złożyć telefonicznie: 55 620 34 36 (poniedziałek – piątek, 10:00 – 14:00). Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące aplikacji SzpiegPC, napisz do nas lub zadzwoń.

Comments are closed.