Zamówione szkolenie zostanie dostarczone za pośrednictwem usług Poczty Polskiej.

Maksymalny termin realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych od momentu wypełnienia i przesłania poprawnego formularza zamówienia. Z reguły jednak zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin, co oznacza, że szkolenie trafi do Ciebie w ciągu 2 – 3 dni roboczych. Zamówienia opłacone przelewem tradycyjnym, przelewem on-line, PayPal lub kartą kredytową realizowane są w pierwszej kolejności.

Każda przesyłka wydawnictwa zawiera logo serwisu, widoczne w lewym dolnym rogu kartonika. Jeżeli życzysz sobie, aby przesyłka nie zawierała oznaczeń nadawcy, prosimy o załączenie takiej informacji w polu Uwagi i adnotacje formularza zamówienia. W takim wypadku przesyłka zostanie nadana jako „dyskretna”.

Ważne informacje

Aby zamówienie mogło zostać zrealizowane, wymagane jest podanie kompletnych danych adresowych, tj. imienia i nazwiska lub nazwy firmy odbiorcy, ulicy wraz z numerem domu / mieszkania, kodu pocztowego oraz nazwy miejscowości. W przypadku wystąpienia braku w adresie odbiorcy, skontaktujemy się z Tobą drogą mailową lub telefonicznie, aby uzupełnić dane.

Po złożeniu zamówienia w serwisie, w ciągu 2 minut otrzymasz e-mailowe potwierdzenie jego przyjęcia. Wyślemy do Ciebie także potwierdzenie realizacji w dniu, w którym przesyłka zostanie wysłana. Istotne jest podanie w formularzu zamówienia poprawnego adresu e-mail.

Wysyłka poza granice Polski

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, istnieje możliwość wysyłki szkolenia za granicę. W takim wypadku do ceny szkolenia należy doliczyć koszt wysyłki zagranicznej, zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki zależy od wagi oraz kraju doręczenia i zostanie obliczony po wypełnieniu formularza zamówienia (strona z podsumowaniem). Skróconą tabelę kosztów wysyłki znajdziesz tutaj. Jedyną, akceptowaną formą płatności jest przedpłata na rachunek bankowy w Polsce (przelew tradycyjny lub błyskawiczna płatność on-line), płatność kartą kredytową lub z konta PayPal. Szczegółowe dane do przelewów tradycyjnego oraz PayPal możesz znaleźć w dziale O FIRMIE.

Termin realizacji zamówienia w przypadku wysyłki poza granice kraju zależy od miejsca doręczenia i może wynieść od 5 do 21 dni roboczych. Wszystkie przesyłki nadawane są za potwierdzeniem (jako polecone). W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt, wykorzystując formularz dostępny na tej stronie.

Comments are closed.