1. Odwiedzając niniejszą witrynę WWW w pełni akceptujesz postanowienia regulaminu oraz Polityki prywatności.
  W przeciwnym wypadku należy opuścić tę stronę.
 2. Właścicielem niniejszego serwisu jest firma CSH z siedzibą w Kwidzynie przy ulicy Długiej 27, NIP 581-184-33-73, REGON 193-105-982, zwana dalej CSH.
 3. Intencją autorów oraz CSH nigdy nie było, i nie będzie, szerzenie wizerunku „destruktywnego hakera”. Wizerunku, który od jakiegoś już czasu przewija się przez internetową społeczność. Stereotypu, który bardzo krzywdzi środowisko prawdziwych, elitarnych hakerów. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem „How to become a hacker”, przetłumaczonym na wiele języków świata, w tym język polski. Publikacja ta doskonale opisuje postawę hakera, którą staraliśmy się przedstawić w Podręczniku Szkoły Hakerów. Dokument dostępny jest pod adresem http://www.catb.org/~esr/faqs/hacker-howto.html
 4. CSH nie bierze jakiejkolwiek odpowiedzialności za wykorzystanie materiałów zawartych w szkoleniu – dotyczy to każdego elementu zestawu szkoleniowego (rozdziałów podręcznika i zawartych w nim kodów źródłowych, materiałów audio-video oraz szkoleniowego systemu operacyjnego). Wszystkie opisy zawarte w podręczniku oraz w zestawie filmów instruktażowych służą tylko i wyłącznie celom poznawczym i ich zadaniem jest zwiększenie świadomości oraz poprawa bezpieczeństwa osoby zainteresowanej. Wykorzystanie zdobytych umiejętności / materiałów / opisów / programów / kodów źródłowych w sposób niezgodny z obowiązującym prawem jest zabronione.
 5. Zamawiający zobowiązuje się do zapoznania z obowiązującymi przepisami prawa (w szczególności z postanowieniami Kodeksu Karnego) i jego bezwzględnym przestrzeganiem.
 6. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku „O prawach konsumenta” (Dz. U. 2014 r., poz. 827, treść do wglądu pod adresem http://uokik.gov.pl/download.php?id=1224) Kupujący, który jest konsumentem, w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) towaru kupionego w Sklepie internetowym. My rozszerzamy tę gwarancję na 30 dni – bez pytań i formalności. W przypadku zwrotu należy odesłać kompletny zestaw szkoleniowy na adres CSH. Przesyłka powinna zawierać wszystkie elementy zestawu w stanie nie noszącym śladów użytkowania, oryginalne opakowanie, w którym zestaw został dostarczony oraz dowód zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT. Dodatkowo, Zamawiający winien dołączyć do przesyłki informację z numerem rachunku bankowego, na który przekazana zostanie należność. Koszt wykonania przelewu na rachunek bankowy Zamawiającego zobowiązuje się pokryć CSH. Koszt wysyłki zwrotnej towaru pokrywa Zamawiający. Przesyłki za pobraniem nie będą przez CSH przyjmowane. Zgodnie z w/w ustawą, możliwość zwrotu dotyczy tylko konsumentów. Wykonanie prawa odstąpienia od umowy możliwe jest także za pomocą formularza stanowiącego załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. 2014 r., poz. 827).
 7. Zamawiający wyraża zgodę na otrzymywanie bezpłatnych materiałów oraz newsletterów (w tym treści handlowych) związanych z dziedziną IT security / hackingu zarówno pocztą tradycyjną jak i pocztą elektroniczną.
 8. Zamawiający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez CSH zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn.- Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
 9. CSH nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie informacji / materiałów / tekstów / opinii zawartych na niniejszej stronie. Wszystkie informacje umieszczone w serwisie służą tylko i wyłącznie celom poznawczym i mogą zostać wykorzystane w sposób zgodny z obowiązującym prawem.
 10. Szkoleniowy materiał audio-video został zarejestrowany w odpowiednio przygotowanym, testowym środowisku i nie godzi w interesy osób/firm trzecich.
 11. CSH nie bierze odpowiedzialności za treści / działanie programów / kodów źródłowych pochodzących ze źródeł zewnętrznych (adresów URL zewnętrznych stron internetowych).
 12. Wszystkie ceny widoczne na stronie wyrażone są w polskiej walucie i zawierają podatek VAT.

Comments are closed.