• Rootkity: Niewidzialny Sabotaż Elektroniczny
  NOWOŚĆ! Twórz i demaskuj rootkity! Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak działają rootkity i jak je tworzyć, nauczyć się metod obrony przed rootkitami, poznać zagadnienia: hookingu, wstrzykiwania kodu, dll spoofingu, omijania firewalla, „oszukiwania” AV i wielu innych, ciekawych tematów, jest to szkolenie dla Ciebie. Kurs zawiera: podręcznik + 2 płyty DVD z materiałem video (4H 20MIN).
  Czytaj dalej…

 • Windows Server 2012 R2
  NOWOŚĆ! Zdobądź prestiżowy tytuł Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA) i przygotuj się go egzaminu Microsoft 70-410. Szkolenie opracował i poprowadził Grzegorz Łojek, certyfikowany trener Microsoft, który od ponad 15 lat specjalizuje się w systemach z rodziny Microsoft. Kurs zawiera ponad 8 godzin materiału video i dostępny jest na platformie on-line 24 godziny / 7 dni w tygodniu.
  Czytaj dalej…

 • Ataki na Strony Internetowe
  Samodzielna próba włamania to najlepszy sposób, aby sprawdzić, czy Twoja strona jest rzeczywiście bezpieczna! Jeżeli interesuje Cię zagadnienie ataków na strony internetowe, bez względu na to, czy jesteś programistą, administratorem witryny czy zwykłym użytkownikiem, tutaj znajdziesz temat website hackingu przedstawiony w sposób praktyczny i przede wszystkim prosty.
  Czytaj dalej…

 • Metody Inwigilacji i Elementy Informatyki Śledczej
  Ukrywanie danych, zabezpieczanie dowodów, pozyskiwanie śladów.
  Szkolenie porusza zagadnienia informatyki śledczej. Omawia problemy takie jak: inwigilacja, lokalizacja IP, szyfrowanie, keyloggery, odzyskiwanie haseł i wiele innych zagadnień z dziedziny Computer Forensics oraz Data Recovery.
  Czytaj dalej…

 • Bezpieczeństwo Aplikacji Windows
  Omijanie SafeSEH, DEP, ASLR. ROP. Obrona. Szkolenie omawia techniki ataku na aplikacje w systemach MS Windows oraz skuteczne sposoby obrony. Autorzy obnażają słabości takich mecha-nizmów jak SafeSEH, SEHOP, DEP, czy ASLR. Jeżeli zastanawiałeś się, co leży u podstaw ataków na oprogramowanie, tutaj znajdziesz odpowiedź i wiele cennych informacji ku przestrodze.
  Czytaj dalej…

 • Ataki na sieci bezprzewodowe. Teoria i praktyka.
  Ataki na sieci bezprzewodowe.
  Teoria i praktyka. Raport Specjalny.

  Badania donoszą, że aż 38% zabezpieczonych sieci bezprzewo- dowych jest podatnych na atak, który może przeprowadzić 12-letnie dziecko w ciągu 4 minut. Poznaj istniejące zagrożenia i zadbaj o odpowiedni poziom bezpieczeństwa własnej sieci bezprzewodowej.
  Czytaj dalej…

 • Bezpieczeństwo Aplikacji Windows
  Poznaj metody działania hakerów w 22 multimedialnych lekcjach! Pierwsze w Polsce szkolenie, które porusza najważniejsze aspekty dziedziny IT security. Znajdziesz tutaj cały przekrój tematyczny, od przechwytywania danych, przez ataki na strony www, aż do systemów wykrywania włamań i technik zabezpieczania systemu.
  Czytaj dalej…

 • Intensywne Wprowadzenie do Hackingu
  Intensywne rozszerzenie podstawowego szkolenia Szkoły Hakerów. Szkolenie zawiera pogłębioną i uaktualnioną analizę każdego modułu, który został zawarty w podstawowej wersji szkolenia. Na 5 płytach DVD znalazło się blisko 11 godzin wykładów, omawiających 23 niezależne zagadnienia opisane w skrypcie szkoleniowym.
  Czytaj dalej…


alignleft


Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z programem oferowanych szkoleń, skontaktuj się z nami drogą mailową lub zadzwoń. Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Telefon kontaktowy: 55 620 34 36, fax: 55 619 30 66, e-mail: kontakt [@] szkolahakerow.pl

Comments are closed.